Website met calculator voor Fort Vuren
Voor Fort Vuren ontwikkelde Agency 6 een website voor feesten en partijen, inclusief een calculator waarmee bezoekers direct hun aanvraag konden samenstellen.

Ben je benieuwd wat wij voor het project: Website met calculator voor Fort Vuren hebben gedaan? Lees hier dan alle informatie over het project!

De vraag van Fort Vuren
Fort Vuren werd gebruikt als locatie voor feesten, partijen en andere bijeenkomsten. Voor potentiële gasten was het belangrijk om niet alleen de locatie en mogelijkheden goed te kunnen bekijken, maar ook snel inzicht te krijgen in een passend arrangement.
De website moest daarom inspiratie combineren met een praktische route naar een concrete offerteaanvraag.

Onze oplossing
Agency 6 ontwikkelde een visueel sterke website waarin de locatie, sfeer en mogelijkheden voor feesten en partijen centraal stonden. Als belangrijk interactief onderdeel bouwden we een calculator waarmee bezoekers hun wensen konden invoeren en een aanvraag konden samenstellen.
De calculator werd gekoppeld aan de contact- en offerteflow, waardoor geïnteresseerden vanuit hun oriëntatie direct een concrete aanvraag konden versturen.

Belangrijkste functionaliteiten
- Presentatie van Fort Vuren als locatie voor feesten, partijen en bijeenkomsten.
- Interactieve calculator voor het samenstellen van een arrangement of aanvraag.
- Offerteflow waarmee de ingevoerde wensen direct konden worden doorgestuurd.
- Visuele presentatie van de locatie en verschillende mogelijkheden.
- Responsive website voor gebruik op desktop, tablet en mobiel.

Projectbeelden
Hover met je muis over de afbeelding of klik met vinger op de afbeelding.




Gebruikte techniek
De website is ontwikkeld als responsive bedrijfswebsite met een maatwerk calculator voor de offerteflow. De invoer van bezoekers werd verwerkt in een aanvraag, zodat het team direct beschikte over de belangrijkste wensen voor een feest of partij.

Het resultaat
De website gaf bezoekers een duidelijke route van inspiratie naar aanvraag. De calculator maakte het mogelijk om al tijdens het bekijken van de locatie keuzes vast te leggen en deze direct mee te sturen in een offerteverzoek.
Volgens de klant leverde deze opzet veel offerteaanvragen op en werd de calculator daarmee een belangrijk onderdeel van de online acquisitie.
Inhoudsopgave
De vraag
Onze oplossing
Functionaliteiten
Projectbeelden
Gebruikte techniek
Het resultaat
Ook een vergelijke website of webshop laten maken?
De website voor Fort Vuren is gebouwd op een flexibel WordPress-fundament. Lees meer over WordPress-website laten maken.
Een horeca website Lees meer over Website voor restaurant laten maken.












